HOBBİT 3 TÜRKÇE DUBLAJ İZLE

32 kez izlendi

Herkesin merakla beklediği devam serilerinin en son filmi hatta belki en sondan ziyade son filmi olan Hobbit 3 Türkçe dublaj izle vizyona dün girdi. Girdiği andan itibaren çok büyük gişe elde etti 7 sinden 70 ine herkes sinemalara akın etti sırf bu film için. Bu kadar özenle hazırlanmış bir film zor gelirdi ekranlara. Herkes bu günü bekledim hobbit 3 ne zaman vizyona girecek diye soruyordu herkes. Beklenen oldu sonunda ve hobbit 3 vizyona girdi. Daha ilk günden sinemaların tüm seansları full çekti 2 şekilde girdi vizyona bir hobbit 3 türkçe altyazı 3d izle seçeneği ve diğeri ise hobbit 3 türkçe dublaj izle 3d seçeneği ile. İzleyenlere çok güzel bir alternatif sunulmuş. Bu kesinlikle böylesine kaliteli bir film için harika birşey olmuş resmen kalitesine kalite katmış diyebiliriz. İzleyenler bu seçenek ile mest oldular resmen.

Bende sinemaya hobbit 3 çıkar çıkmaz gidenlerden biri olarak kesinlikle bu film beklenenlerin hepsini kat ve kat verdi. Beklentilerimizi boşa çıkarmadı sizelere biraz anlatmak isterim hobbit 3 izle yi . Başlangıcı nasıl başlıyor derseniz samug yani ejder yine karşımıza çıkıyor cücelere kızan ejder gölün ortasındaki adaya saldırmaya gidiyor ve karşısına ne çıktıysa yakıp yıkıyor taş üstünde taş bırakmıyor kahramınımız hemen okunu alıp bi kule üzerine çıkıyor ve ejder in vucuduna oklar atıyor fakat nafile ejderin zırhlı derisinden hiç bir ok geçmiyor ve başarısız oluyor daha sonra oğlu görür görmez babasını hemen özel olarak yapılmış ejder katleden zıpkın ı babasına veriyor ve okla ona saplamasını istiyor bi rivayete görede bu smaug daha önce bir ok ile zırhı delinmiş efsaneleri varmış Bu ok ile o delinen yerden içeri girerek ejderin katledilmesini planlar. Plan işe koyulur ve oğlu oku omuzuna alır ve babası kırılan yayını hemen paratik bi zeka ile taşların arasına gererek çok kuvvetli bir biçimde yanına gelen ejderhanın daha önce yırtılmış zedelenmiş zırhının içersine hunharca fırlatır ve ejder yaralanır direk kaçmaya çalışır fakat nafile artık ok onu öldürecektir. Tam havalanmışken birden yere çakılır ani hızla. Ve ejder artık ölmüş ada kent kurtulmuştur. Kralları ölmüştür tekrar kral arayışına girerler fakat kahramanımız kral olmak istemez herkesi özgür bırakır ve bıraksada heryer darmadağın olmuştur onları telafi etmek için cücelerin kalesine gitmek ve oradan hazineden pay almak ister ve işte hobbit 3 izle tamda burada başlar sizlere iyi seyirler dileriz.

Hobbit 3 ü buradan izleyebilirsiniz

 

film için çekilmiş kapak resimlerine devamından bakabilirsiniz muhteşem bir film ya gerçekten beni çok büyüledi…

hobbit-desolation-of-smaug-bard-luke-evans-poster

en güzel film izleme siteniz hd1filmizle.com iyi seyirler diler ne olursa olsun bu filmin emeğinin hakkını verin ve sinemada izleyin ne güzel 3 boyutlu ve türkçe dublaj olarak izleyeceksiniz. Muhteşem bir an muhteşem 2 saat sizi bekliyor dopdolu heyecan dolu dakikalar sizleri bekliyor. Daha önceki hobbit serilerinin bitmek bilmez heyecanı aksiyonu bu film ile yani hobbit 3 izle ile resmen doruğa çıkmış durumda.

 

HOBBİT 3 TÜRKÇE DUBLAJ İZLE

  • Yapım Yılı
  • Film Süresi
  • Ülke

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir